Kaubamärgid

Rosmariini eeterlik õli 10 ml

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Hind:
6,10 €
Kogus: - +

Harilik rosmariin - Rosmarinus officinalis

Rosmariini eeterlikku õli saadakse hariliku rosmariini Rosmarinus officinalise õite aurudestileerimisel. Rosmariini eeterlik õli sobib hästi kasutamiseks aroomiteraapias - värskendab vaimu ja ergutab. Suurepärase massaažiõli saab, kui lisada baasõlile, näiteks mandli-, aprikoosiseemne- või sarapuupähkliõlile, veidi rosmariiniõli. 

Arvatakse veel, et rosmariini eeterlik õli ravib haavu, põletusi, külmetushaigusi, grippi, väsimust, seedehäireid, peavalu, astmat, bronhiiti, podagrat, reumat, maksa- ja sapipõieprobleeme, kusepeetust ja vereringehäireid. Mõistagi tuleb nii pika ravitoimete loetelu paikapidavuse teadusliku tõestamsiega arvajatel veel tublisti vaeva näha. Nii alati ei tasu kõiki arvamisi kohe uskuda, kindla tõe pähe võtta ja kukkuda oma hädasid rosmariiniga tohterdama. Ei-ei, üks haritud inimene läheb oma tervisemuredega kõigepealt ikka arsti juude.

Aga rosmariini õli on aus ja õige. Proovige julgesti, karta ei ole siin midagi!

NB! Ainult välispidiseks kasutamiseks! Vältige õli sattumist silma, kõrva jm tundlikesse kehapiirkondadesse. Kindlasti tuleks hoiduda kasutamisest kui olete rase või põete kõrget vererõhku või epilepsiat.

Sarnased tooted

Cajeput - Melaleuca leucadendra

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
5,80 €

Teepuu - Melaleuca alternifolia

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
5,50 €

Roosgeraanium - Pelargonium graveolens

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
7,00 €

Ravensara - Ravensara aromatica, Cryptocarya agathophylla

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
6,10 €

Harilik sidrunhein - Cymbopogon Citratus

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
5,50 €