Kaubamärgid

Blogi

KKK

14.11.2019

Tooted

- Kõik Hennaserai taimsed pulbrid on pakitud 100g pakkidesse.
- Esmane kasutamiseks vajalik info on paki sildil.
- Suletud toode säilib kuni 2 aastat, avatud toote soovitame panna kas mini-grip kotti või õhukindlalt suletavasse klaaspurki ning hoida külmikus.
- Kui juuksevärvi jäi üle, siis henna, senna ja amla säilivad suurepäraselt sügavkülmas.
- Sügavkülma võib panna ka henna-indigo segu – indigo küll hävib st ei värvi enam, kuid hennat saab järgmisel korral kasutada.

Tellimine

- Me viime tellimusi posti ja SmartPosti E-R, reeglina kord päevas.
- Igaks juhuks oleme jätnud endale väikese varuaja ning lubame tellimuse postitada kahe tööpäeva jooksul peale arve tasumist.
- Tavaliselt postitame tellimuse siiski kas arve tasumisega samal või sellele järgneval tööpäeval.
- Pakk jõuab reeglina kohale postitamisest 2 tööpäeva jooksul. Seda nii Eesti Posti kui ka SmartPosti kaudu.
- Eesti Posti lihtmaksikirja ei tähistata ning meil puudub võimalus selle jälgimiseks, seetõttu ei saa me selle kohale jõudmise eest vastutada.
- Kui tellimus ei ole Eesti piires teieni 3 tööpäeva jooksul jõudnud, siis palun võtke ühendust kas oma elukohajärgse postkontoriga või meiega.

Värvitabel

28.10.2019

See värvitabel annab ligikaudse ettekujutuse juuste omatooni ja henna ning henndigo (henna-indigo) segudega värvimise tulemustest. Oluline on meeles pidada, et värvisegu peab olema paks ning seda tuleb hea tulemuse saamiseks kanda juustele rikkalikult ja paksult. Taimsed värvid tuleb alati kanda puhastesse ja soovitavalt kuivadesse juustesse.

 

Oma juuksed on
Henna
2/3 henna ja 1/3 indigot
1/2 henna ja 1/2 indigot
1/3 henna ja 2/3 indigot
Esmalt puhas henna, siis puhas indigo
 Blondid
Vaskpunane
Hele punakaspruun
Punakaspruun
Tumepruun
Must, õige tooni saavutamiseks võib kuluda rohkem kui üks värvimine
Tumeblondid e hele kartulikoor
Leekivpunane
Hele punakaspruun
Punakaspruun
Tumepruun
Must, õige tooni saavutamiseks võib kuluda rohkem kui üks värvimine
Punased
Leekivpunane
Hele punakaspruun
Punakaspruun
 
Must, õige tooni saavutamiseks võib kuluda rohkem kui üks värvimine
Helepruunid
Kastanpunane
Helepruun punaka läikega
Punakaspruun
 
Süsimust
Tumepruunid
Tume kastanpunane
Soe kastanpruun
Soe pruun
Tumepruun
Süsimust
Mustad
Must punaka läikega
Sooja läikega must
Soe must
Soe must
Süsimust
Hallid
Hele vaskpunane
Hele punakaspruun
Punakaspruun, õige tooni saamiseks võib kuluda rohkem kui üks värvimine
Tumepruun õige tooni saavutamiseks võib kuluda rohkem kui üks värvimine
Must, õige tooni saavutamiseks võib kuluda rohkem kui üks värvimine

Must henna

28.10.2019

HENNA EI OLE MUST! MUSTA HENNAT EI OLE OLEMAS.

1. Henna ei ole mitte kunagi must. Henna on alati ja ainult punakaspruun või siis “hennapunane” – mitte mingit muud värvi hennat ei ole olemas.

2. Henna on ohutu, aga seda ei pea tingimata tegema lastele. Kõik, mida te oma lapse nahale kanda lubate peaks olema mahapestav, ajutine. Hennategija peab suutma väga põhjalikult seletada, mis ta pastas on ja kuidas see henna toimimist mõjutab. Tsitruseliste mahl, mis on üldjuhul üks hennapasta komponentidest, võib olla allergeen. Eeterlikud õlid võivad põhjustada väga tõsiseid allergiaid. Pastas võib olla ka mett. Ja kahjuks võib olla ka nii, et pasta on kuskilt new-age’i poest ostetud ja siis ei tea mitte keegi, mida see sisaldab.

3. Kui olete siiski sattunud PPD-”musta henna” peale ja teil on nahakahjustused või ärritus – minge KOHE arsti juurde.
Lühikokkuvõte PPD-”musta henna” kohta eesti keeles: http://www.hennapage.com/henna/ppd/smallbroch1EST.pdf
Pikem jutt PPD “musta henna” kohta, koos ühe PPD-mürgistuse ohvri haigusloo kirjeldusega ning uuringutulemuste väljavõtetega paljudest meditsiiniartiklitest: http://www.hennapage.com/henna/ppd/bigbrochv_EST.pdf
Lugege see ise eelnevalt läbi ja joonige alla kõik kohad, mis teie juhtumiga sarnanevad. Mis iganes pastas ka muud oli – kui see oli must, siis põhiallergeen on PPD. Ja ärge jääge uskuma juttu, et oh, pole hullu, see läheb üle. PPD-mürgistus on VÄGA tõsine asi. See oli must – see ei olnud henna. Rõhutage oma kahtlusi PPD suhtes – PPD on siiani põhiliselt välja toodud konkreetselt teada olev tugevatoimeline ärritaja ja ainus kiiresti nahka värviv aine, mida henna sisse segatakse.

4. Lugege ka seda artiklit http://www.newswise.com/articles/view/543018/
Võite ka selle arstile välja printida – see on allergoloogide ametlik seisukohavõtt, kus öeldakse, et halb on PPD ja mitte henna ning sellele on nö käe alla pannud väga palju väga mõjukaid akadeemilise haridusega arste. Must juuksevärv ei ole ainus, millest te edaspidi hoiduma peate: võite muutuda ülitundlikuks või allergiliseks väga paljude asjade suhtes, sh ka musta värvi tekstiiltooted, kosmeetika, teatud medikamendid, sünteetilised lõhnaained. Ilmselt peate tegema pika-ajalist ja mõlemapoolselt innukat koostööd allergoloogi ja oma perearstiga. PPD-tundlikkusest ei saa kahjuks kunagi terveks. See allergia jääb kogu eluks.

Üleskutse:
* Kui Sa tead, et kuskil Eestis tehakse PPD -”musta hennat”, siis palun kirjuta meile.
* Kui Sa oled saanud PPD”mustast hennast” vigastusi või kahjustusi, siis palun kirjuta meile – kus ja millal see juhtus, millised olid vigastused, kas ja kui adekvaatselt said abi.