Kaubamärgid

Ostutingimused

Tellimine

Valige poest kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate muuta ja vajadusel ka kaupu ostukorvist eemaldada. Juhime teie tähelepanu, et kõik tooted on 100-grammistes pakendites. Kui soovite tellida 500g hennapulbrit, siis tellige soodsama hinnaga 500g, mitte ärge lisage ostukorvi eraldi viis 100-grammist toodet. Mõlemal juhul saate viis 100-grammist pakendit, ainult ühekaupa tellides maksate rohkem.

Enne tellimuse esitamist valige endale sobiv kauba kättetoimetamise viis. Hennaserai saadab klientidele kaupa

  • DPD pakiautomaati,
  • SmartPosti pakiautomaati,
  • Omniva pakiautomaati,
  • Omniva postkontorisse või
  • Omniva kulleriga.

NB! Kui tellitud kaupade maksumus kokku on 50 eurot või rohkem, siis on saatmine  pakiautomaati või postkontorisse teile tasuta.

Tartus saate kaubale soovi korral ise järele tulla, siis ei pea te saatmiskulu maksma. Märkige tellimisel kauba kättesaamise viisiks "Tulen ise Tartus kaubale järele" ja võtke meiega meili teel ühendust aadressil info(ät)hennaserai.com.

Kui te ennast e-poes kindlalt ei tunne, siis võite tellimuse meile alati saata ka meiliaadressile info(ät)hennaserai.com. Ärge ainult unustage tellimusele lisada oma nime, mobiiltelefoni numbrit ja korrektset postiaadressi, et saaksime teile kauba probleemideta kohale saata. 

Tellimuse jõustumine

Tellimuse esitamist loetakse võlaõigusseaduse tähenduses pakkumuseks sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Tellimuse jõustumise kinnituseks teile e-posti teel arve saatmist loetakse ostu-müügi lepingu sõlmimiseks. Tellimuse esitamisega kinnitate, et olete nõus tellimise tingimustega.

Tasumine

Pärast tellimuse esitamist saadame teile e-posti teel tellimuse kinnituse. Maksta on kõige lihtsam kohe pärast tellimuse esitamist pangalingi abil või kaardimaksega. Kui soovite maksta ülekandega, siis peate oma pangas maksekorralduse vormistama. Hennaserai pangakontod on LHV pangas EE677700771004595109 ja Swedbankis   EE182200221043817246.

Kontod ja koodid rahvusvahelise makse jaoks:

  • LHV Pank, aadress Tartu mnt 2, 10145 Tallinn, Estonia, IBAN EE677700771004595109, SWIFT/BIC LHVBEE22
  • Swedbank, aadress Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Estonia, IBAN EE182200221043817246, SWIFT/BIC HABAEE2X

 

Tasuda saate ka järelmaksuga kasutades erinevaid ESTO järelmaksu võimalusi. Vt https://www.hennaserai.com/et/p/esto-jarelmaks

 

Tellimuse täitmine

Tellitud kaubad saadame välja 2-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist. Näiteks kui esitate tellimuse reede pärastlõunal, siis saame tellimuse välja esmaspäeval ja kaup jõuab teieni eeldatavasti kolmapäeval või neljapäeval.

Tellimuse tühistamine

Kui te ei ole arvet ühe nädala jooksul tasunud, siis tühistame teie tellimuse. Enne tellimuse tühistamist saadame teile e-posti teel meeldetuletuse. Makse hilisema laekumise korral ei garanteeri me tellimuse täitmist.

Kauba tagastamine

Tellitud kauba tagastamiseks on teil aega 14 kalendripäeva alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamiseks peate saatma meile e-posti teel avalduse, kuhu palume kirja panna tellimuse numbri, tagastatava kauba nimetuse ja koguse ning tagastamise põhjuse. Tagastatav kaup peab olema samas seisukorras, nagu see oli kauba kättesaamisel. Kui kaup või kauba müügipakend on rikutud, on meil õigus tagastatavat kaupa mitte vastu võtta. Kauba tagasivõtmisel maksame teile tagastatud kauba eest tasutud summa tagasi 14 päeva jooksul alates kauba tagasisaamisest. NB! Kauba saatmise ja tagastamise transpordikulu hüvitame ainult juhul, kui oleme teile saatnud kas vale kauba või mittekvaliteetse kauba. Muudel juhtudel jääb edasi-tagasi saatmise transpordikulu teie kanda.

Isikuandmed

Tellides peate olema teadlik, et meil on õigus teie poolt meile antud isikuandmeid edastada tellimuse täitmiseks kolmandale isikule, kelleks on üldjuhul kauba kohaletoimetaja. Meil on õigus kasutada teie isikuandmeid ka teile reklaami ja muu informatsiooni saatmiseks. Teil on igal ajal õigus keelata meil teie isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik kehtiva tellimuse ja muude sellest tulenevate kohustuste täitmiseks.