Kaubamärgid

Jamila henna BAQ 500 g

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Hind:
33,20 €
Kogus: - +

Jamila on Pakistani henna, puhas ja kõrge värvisisaldusega - 2,6% lavsooni. Sobib nii juuste värvimiseks kui ka nahale hennamaalingute tegemiseks. Muudab juuksed tugevaks, läikivaks, siidiseks ja terveks, katab hästi halli.

NB! Tellides 500 g saadame teile viis 100-grammist pakki.

Henna - Lawsonia inermis

Jamila henna teeb Su juuksed tugevaks, läikivaks, säravaks ja terveks. Katab hästi ka halli, ei kulu maha ega luitu. Jamila on puhas ja väga kõrge värvisisaldusega henna, mida võib kasutada keemiliselt töödeldud juustel. BAQ – body art quality - tähendab, et see on väga puhas ja hästi läbi sõelutud hennapulber. Peenest pulbrist tehtud pastat on kerge pähe kanda ning selle väljaloputamine ei ole probleem ka pikkadest juustest. Korralikult segatud ning ainult 4-6 tundi nahal hoitud Jamila annab nahale 2-3 nädalat kestva tooni!

Kasutamine juustel: Sega henna hapuka toasooja vedelikuga kartulipudru-paksuseks massiks, kata nõu pealt kilega ning lase pastal 12 tundi toasoojas seista. Lisa vedelikku, kuniks pasta on jogurtipaksune ning võid pastal veel paar tundi seista lasta. Kanna juuksepiirile ja kõrvalestadele rasvast kreemi, jaga juuksed osadeks ning kanna henna juustele. Kata juuksed kas kilemütsi või toidukilega. Hoia peas 30 minutist kuni 10 tunnini olenevalt soovitud toonist. Loputa henna juustest välja, pese šampooniga ja vajadusel lisa palsamit, nii nagu sa harilikult oma juustega teed.

Hennamaalinguteks: Sega pulber korralikult sidrunimahlaga kartulipudru-paksuseks massiks, kata nõu pealt kilega ning lase pastal 12 tundi toasoojas seista. Lisa juurde natuke suhkrut, sega korralikult ja lisa natuke vedelikku, et pasta oleks jogurtipaksune. Lase pastal veel 8-12 tundi seista ning sega uuesti korralikult läbi, et viimasedki tükid välja saaks - ja ongi kasutamisvalmis. Kanna nahale kas tiku, koonuse või J-pudeliga. Pasta on peene tekstuuriga, siidine ning sellega on väga mugav ja meeldiv tööd teha. Hoia pastat nahal kuni kuivamise ja mahapudenemiseni. Kaitse värsket hennamaalingut vee ja seebi eest 48 tunni jooksul.

Sarnased tooted

India Rajastani piirkonna henna. Sobib juuste värvimiseks neile, kes eelistavad heledamaid vaskseid toone ja ei soovi tumedat hennapunast. Sobib ka juustele läiget andvaks maksiks. 

 

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
5,80 €

Koonusekolmnurgad, 30 tk

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
4,90 €

Kolmnurkkott, 1tk

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
0,30 €

Kolmnurkkotid, 5 tk

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
1,25 €

Väike kinnitusklamber hennakoonuse jaoks.

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
0,20 €