Kaubamärgid

Indigopulber 500 g

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Hind:
30,80 €
Kogus: - +

Värvindigopõõsa osaliselt fermenteeritud lehtede pulber. Väga peen ja puhas, hästi läbisõelutud, kõrge värvisisaldusega. Värvimiseks kasutada alati koos hennaga. Henna ja indigo segamine annab erineva valiku soojalt punakaspruune toone. 

NB! Tellides 500 g saadame teile viis 100-grammist pakki.

Indigo - Indigofera tinctoria

Indigo on Ida-Euroopas ja Venemaal tuntud ka basma nime all. Meie kasutame nimetust indigo ja see on värvindigopõõsa Indigofera tinctoria osaliselt fermenteeritud lehtedest jahvatatud pulber. Väga peen ja puhas, hästi läbisõelutud pulber, väga kõrge värvisisaldusega.
Indigot tuleb värvimiseks kasutada alati koos hennaga, sest henna aitab indigo värvainel juuksekarva kinnituda. Ainult indigo kasutamine annab heledatele juustele ebamäärase rohekas-hallikas-sinaka tooni.
Henna ja indigo segamine annab erineva valiku soojalt punakaspruune toone. Segule amla lisamine võimaldab muuta pruuni tooni külmemaks. Juuste värvimisel alguses puhta henna ja seejärel puhta indigoga saab süsimusta tooni.

Kasutamine juustel: Sega hennapasta valmis. Vahetult enne värvimist sega indigo eraldi nõusse leige keedetud veega ning seejärel lisa hennale. Sega pasta väga korralikult läbi, kanna juustele. Pärast soovitud aja möödumist loputa hoolikalt, pese šampooniga ja vajadusel lisa palsamit. Külmemate pruunide toonide saamiseks lisa hennapastale amlat.

Juuksed saab mustaks, kui värvida need alguses hennaga ning seejärel indigoga. Kanna hennapasta puhastele juustele, hoia 2-4 tundi, loputa hoolikalt ja pese šampooniga. NB! Ära lisa palsamit! Sega vajaminev kogus indigopastat, kanna rätikukuivadele juustele, hoia 1-2 tundi, loputa hoolikalt ja pese šampooniga. Vajadusel lisa palsamit. Juuste lõplik toon ilmneb 24-36 tunni möödudes.

 

Sarnased tooted

Jamila on Pakistani henna, puhas ja kõrge värvisisaldusega - 2,6% lavsooni. Sobib nii juuste värvimiseks kui ka nahale hennamaalingute tegemiseks. Muudab juuksed tugevaks, läikivaks, siidiseks ja terveks, katab hästi halli.

 

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
7,20 €

Kindad, 1 paar

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
0,30 €

India Rajastani piirkonna henna, eriti puhas, 5-korda sõeltud ja kõrge värvisisaldusega.
Sobib nii juuste värvimiseks kui ka nahale hennamaalingute tegemiseks. Muudab juuksed tugevaks, läikivaks, siidiseks ja terveks, katab hästi halli.

NB! Tellides 500 g saadame teile viis 100-grammist pakki.

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
30,80 €

Amla ehk amalaki õislehiku kuivatatud marjadest jahvatatud pulber sisaldab väga palju C-vitamiini. Suurepärane koorija nii näole kui kogu kehale. Väga hea juukseniisutaja ja lokkis juuste taltsutaja.

NB! Tellides 500 g saadame teile viis 100-grammist pakki.

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
26,90 €

India Rajastani piirkonna henna. Sobib juuste värvimiseks neile, kes eelistavad heledamaid vaskseid toone ja ei soovi tumedat hennapunast. Sobib ka juustele läiget andvaks maksiks.

NB! Tellides 500 g saadame teile viis 100-grammist pakki.

Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
26,90 €